kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

Koło Naukowe „Kliwent”, działające na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, serdecznie zaprasza na IX edycję konferencji Kliwent Event.

To wydarzenie jest okazją do spotkania studentów, pracowników naukowych i przedstawicieli firm związanych z branżą HVAC (ang. heating, ventilation, air conditioning). Konferencja umożliwia wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.

Na wydarzenie zapraszamy też uczniów szkół średnich, którzy interesują się tą tematyką i być może z branżą HVAC chcą związać swoją przyszłość. Coś ciekawego znajdą również osoby niezwiązane z branżą. Przecież wszyscy oddychamy i potrzebujemy stałej temperatury.

IX edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 22-26 maja 2023 roku. Zadbaliśmy o to, aby konferencja była ciekawa i dostępna dla większej grupy uczestników, dlatego też zdecydowaliśmy się na formułę hybrydową (część szkoleń odbędzie się on-line). Jak zawsze udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Konferencja będzie się składała z dwóch części. W dniach 22-25 maja będzie przeprowadzona seria szkoleń prowadzonych przez firmy biorące udział w wydarzeniu. 25 maja zostanie przeprowadzony konkurs wiedzy HVAC dla studentów i uczniów szkół średnich (przewidziano atrakcyjne nagrody dla laureatów). W dniu 26 maja na AGH odbędzie się seminarium, gdzie wygłoszone zostaną referaty dotyczące bieżących zagadnień branży.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w IX edycji konferencji Kliwent Event. Jest to świetna okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, nowoczesnych technologii i urządzeń, jak również do integracji studentów różnych kierunków i uczelni!

Kolejne informacje będziemy publikować głównie w naszych mediach społecznościowych. Obserwuj więc nasze media, a będziesz na bieżąco z wszystkimi informacjami.


Kliwent Event 2023
grandpashabet giriş