kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Kliwent Event!

„Kliwent Event” jest doskonałą okazją do spotkania studentów, pracowników naukowych i przedstawicieli firm związanych z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem i ciepłownictwem. Pozwala na wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.

W tym roku „Kliwent Event” będzie składał się z dwóch części!. W dniach 22 – 25 maja będzie miała miejsce część szkoleniowo-warsztatowa, przeprowadzona on-line, ale także stacjonarnie na AGH. Część ta jest dedykowana innowacyjnym światowym rozwiązaniom technologicznym i projektowym z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i ciepłownictwa. Skierowana jest do wszystkich chętnych chcących podnieść swoje kompetencje oraz pozwoli wszystkim uczestnikom na wymianę najlepszych praktyk branżowych.

Na 26 maja przewidzieliśmy dzień seminaryjny na Uczelni, gdzie przedstawiciele firm działających w branży HVAC oraz studenci mogliby wygłosić swoje prelekcje. Wszyscy uczestnicy poznają najnowocześniejsze trendy badawcze, ale również będą mogli nawiązać kontakty z przedstawicielami przemysłu branżowego.

Kolejne informacje będziemy przesyłać bliżej terminu konferencji. Znamy już pierwszych Partnerów i Uczestników wydarzenia, których już w niedługim czasie ujawnimy na naszym profilu Facebook.

Udział w IX edycji Kliwent Event 2023 jest świetną okazją do poznania rynku pracy w branży HVAC oraz nowoczesnych technologii i urządzeń. Udział w wydarzeniu przyczyni się do integracji nie tylko studentów różnych kierunków i uczelni, ale również studentów z przedstawicielami przemysłu! Na wydarzenie zapraszamy też uczniów szkół średnich, którzy interesują się tą tematyką i być może z branżą HVAC chcą związać swoją przyszłość.

Działamy z duchem czasu, więc można nas znaleźć pod następującymi linkami:

 


IX edycja Kliwent Event!
Tagi:                    
grandpashabet giriş