kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Znamy już wyniki 64. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH 🏆.
Nasze Koło było organizatorem Sekcji X – Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo 👩‍🏫🧑‍🏫❄️☀️. Dziękujemy przede wszystkim referentom, za trud włożony w pracę nad referatem oraz chęć wystąpienia i podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Bez Was to wydarzenie by się nie odbyło.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom oraz gościom.
Dziękujemy Dziekanowi Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH prof. Markowi Cale za otwarcie konferencji oraz miłe słowa wstępu 💚🖤❤️. W tym roku w czasie obrad odwiedzili nas także prodziekani, za co serdecznie dziękujemy. Nie zabrakło także kierownictwa Katedry Inżynierii Środowiska w osobie prof. Dariusza Obracja.
Nasza Sekcja została objęta patronatem TOSHIBA HVAC / Beijer Ref Polska, za co serdecznie dziękujemy. Od partnera laureaci referenci otrzymali specjalne upominki.
Dziękujemy jury w składzie:
– dr hab. Justyna Swolkień, prof. uczelni – przewodnicząca Jury,
– dr inż. Piotr Życzkowski,
– mgr inż. Klaudia Zwolińska,
– mgr inż. Anna Warmuz – absolwentka kierunku IŚ, a aktualnie Pani Kierownik Regionu Południe – TOSHIBA HVAC w Beijer Ref Polska,
– Kacper Kurek – przedstawiciel studentów.
Jeszcze raz składamy gratulacje zwycięzcom 🥇🥈🥉 i bardzo dziękujemy wszystkim, za przybycie na obrady naszej Sekcji. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji Konferencji! 💚🖤❤️

64. Barbórkowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH
grandpashabet giriş