kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

W V edycji konferencji brało udział 9 firm: Clima Gold Sp. z o.o., DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o., FläktGroup Poland Sp. z o.o., FRAPOL Sp. z o.o., MERCOR S.A., Rdj Klima Spółka Jawna W Dybicz R Józefowicz M Rapicki, Smay Sp. z o.o., Swegon Sp. z o.o., Venture Industries Sp. z o. o.

Idąc śladem lat ubiegłych, konferencja podzielona została na dwie części: część seminaryjną oraz szkoleniową. Szkolenia odbywały się
w salach dydaktycznych AGH. Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami część z nich odbyła się także w dniu 6 czerwca 2018.

Część seminaryjna konferencji odbyła się w Auli Głównej AGH, gdzie zaproszeni goście oraz studenci przed szerszym gronem przedstawili swoje osiągnięcia, ciekawe projekty i zaznajomili uczestników ze specyfiką branży. W Holu Głównym budynku A-0 znajdowały się stanowiska promocyjne, przy których można było się zapoznać z zakresem działalności firm, jak również podyskutować na bardziej szczegółowe tematy związane z branżą HVACR.

Konferencja cieszyła się dużą frekwencją zainteresowanych studentów różnych Wydziałów naszej Uczelni. Nie zabrakło również gości
z Politechniki Świętokrzyskiej oraz Politechniki Krakowskiej.

 

Konferencja została objęta patronatem medialnym następujących czasopism i portali branżowych:

[su_box title=”Galeria:”]

[/su_box]

grandpashabet giriş