kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

Koło Naukowe „Kliwent” działające w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie postanowiło rozszerzyć swoją dotychczasową, aktywną działalność o stworzenie wydarzenia, które mogłoby zaangażować zarówno studentów, pracowników naukowych oraz przedstawicieli firm z branży HVACR.

Tym sposobem powstał pomysł organizacji corocznej konferencji Kliwent Event.

Celem konferencji jest poszerzenie świadomości i wiedzy studentów w aspekcie tworzenia i stosowania najnowszych rozwiązań w branży HVACR oraz przedstawienie korzyści jakie daje studiowanie na kierunku Inżynieria Kształtowania Środowiska oraz na specjalności Wentylacja i Klimatyzacja Przemysłowa.

Podczas konferencji Kliwent Event przedstawiciele firm oraz pracownicy naukowi AGH przedstawiają referaty dotyczące istotnych zagadnień oraz najnowszych rozwiązań w branży HVAC&R.

W trakcie trwania konferencji dla studentów zostaną przeprowadzone również branżowe warsztaty szkoleniowe.

Konferencja przez swoją różnorodność tematów skierowana jest do szerokiej liczby odbiorców, w tym studentów i pracowników innych uczelni, którym bliski jest temat wentylacji i klimatyzacji.

Każda z dotychczasowych konferencji podzielona była na dwie części:

  • cześć szkoleniową, podczas której studenci mogli poznać praktyczne zagadnienia z branży wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewnictwa
  • część seminaryjną, polegającą na prezentacjach prelegentów zaprzyjaźnionych firm, dzięki której studenci poznawali nowinki
    z branży HVAC&R.

Szczegółowe informacje na temat konferencji zorganizowanych w poszczególnych latach można znaleźć odwiedzając następujące strony:

grandpashabet giriş