kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

Za nami już szósta edycja konferencji Kliwent Event organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jej celem, jak w latach ubiegłych, było spotkanie środowiska akademickiego z przedstawicielami branży HVAC&R.

VI edycja odbyła się w dniu 28 maja 2019 roku w Auli Głównej AGH.

Swoją obecnością zaszczyciły nas firmy:

 

Konferencja została objęta również szerokim patronatem medialnym:

Tradycyjnie konferencja została podzielona na dwie części:mczęść seminaryjną oraz szkoleniową.

Ze względu na szerokie zainteresowanie część szkoleniowa odbyła się również w dniach 27 i 29 maja 2019. Szkolenia zostały przeprowadzone przez firmy:

  • Lindab Sp. z o.o. – Aktywne belki chłodzące – charakterystyka systemów wodnych, projektowanie w LindQST, elastyczność regulacji wypływu powietrza belek chłodzących Lindab,
  • FläktGroup Poland Sp. z o.o. – Systemy kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła Smoke Master SMPA / SMIA z prezentacją nowego program doboru PressAir oraz Innowacyjna centrala eQ Master Twin Wheel z prezentacją programu doboru central ACON,
  • Frapol Sp. z o.o. – Rewersyjna pompa ciepła,
  • Swegon Sp. z o.o. – Nawilżanie powietrza w systemach klimatyzacyjnych oraz System WISE II – w pełni zintegrowany system zarządzania klimatem wewnętrznym w zależności od potrzeb użytkowników,
  • Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. – Inne spojrzenie na energooszczędność – bezglikolowy freecooling od DAIKIN. Wszystkie szkolenia odbywały się w salach dydaktycznych AGH.

W części seminaryjnej zaproszeni goście przedstawili swoje osiągnięcia, projekty i rozwiązania techniczne, a także zapoznali wszystkich zgromadzonych ze specyfiką branży HVAC&R. W czasie seminarium przedstawione zostały także wyniki badań prowadzonych przy współpracy pracowników naukowych Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii i członków Koła Naukowego „Kliwent”. Dotyczyły one oceny wpływu zabrudzenia wymiennika krzyżowego na efektywność odzysku ciepła, badania temperatury powierzchni wymiennika na przykładzie klimakonwektora indukcyjnego oraz wpływu wzburzenia tafli wody na zyski wilgoci w świetle badań laboratoryjnych.

Na stoiskach promocyjnych firm uczestniczących w wydarzeniu można było zapoznać się szczegółowo z zakresem działalności firm, a także znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z branżą HVAC&R.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów różnych Wydziałów Naszej Uczelni. Wśród gości pojawili się także przedstawiciele studentów z Politechniki Świętokrzyskiej oraz Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań w organizację tegorocznej edycji konferencji Kliwent Event oraz wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

grandpashabet giriş