kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Nasze Koło Naukowe „Kliwent” podjęło się skonstruowania stanowiska badawczego opartego na wodnej nagrzewnicy powietrza. Projekt został zgłoszony do konkursu Grant Rektora AGH 2020, w wyniku którego udało nam się uzyskać dofinansowanie na realizację tego przedsięwzięcia. W pracę nad projektem zaangażowali się studenci oraz opiekunowie koła. Głównym Partnerem naszego projektu została firma FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp.j. Dzięki współpracy uzyskaliśmy wodną nagrzewnicę powietrza LEO S1 oraz dodatkowe elementy, takie jak pompę obiegową, elektryczny podgrzewacz wody z zasobnikiem czy też wózek przemysłowy. W czasie realizacji naszego projektu nawiązaliśmy współpracę hurtownią BIMs Plus oraz firmą System KAN-therm która wsparła nas wiedzą instalacyjną i pomogła połączyć urządzenia w oparciu o system KAN-Therm Ultra-Line.
Wykonane stanowisko to kompleksowa instalacja wodnej nagrzewnicy powietrza posadowiona na mobilnym wózku. Instalację stanowi zamknięte orurowanie łączące najważniejsze elementy układu: nagrzewnicę, podgrzewacz wody oraz pompę obiegową. Cała instalacja wyposażona została w aparaturę kontrolno-pomiarową, monitorującą jej pracę oraz urządzenia regulacyjne.
 
Uprzejmie dziękujemy sponsorom oraz osobom zaangażowanym w pomoc w realizacji przedsięwzięcia: firmom FLOWAIR Głogowski i Brzeziński Sp.j., Kan-Therm oraz hurtowni BIMs Plus i bierzemy się do wykonywania kolejnych pomiarów!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grant Rektora 2020
Tagi:    
grandpashabet giriş