kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

Witamy po krótkiej przerwie!

Dużo się u nas ostatnio działo, więc usiądźcie wygodnie i zapraszamy do lektury.

  • Jako Koło Naukowe, złożyliśmy w styczniu dwa wnioski o dofinansowanie projektów w ramach konkursu „Grant Rektora 2022”. Obydwa zostały rozpatrzone pozytywnie!

Tematy projektów są następujące:

– „Możliwość poprawy komfortu użytkowania pomieszczeń mieszkalnych, dzięki zastosowaniu mobilnych urządzeń filtrujących i nawilżających”

– „Mobilne stanowisko do badań urządzeń wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych

Mamy przygotowane plany działania i obecnie jesteśmy w fazie realizacji.

Pierwszy projekt jest realizowany we współpracy z Firmą „Klarta” – polskim producentem nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza. Do postu dołączamy kolaż z przygotowań do pierwszych badań, z użyciem przekazanych nam urządzeń. Finalnie badania mają być wykonane zarówno w budynkach starego, jak i nowego budownictwa.

Drugi projekt wiąże się zaangażowaniem Firmy „Luma Design” oraz Wydziału Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami naszej Alma Mater – Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Stanisza w Krakowie. Obecnie przygotowujemy się do szkolenia, które ma nas przygotować do tworzenia modelu 3D konstrukcji.

  • Jesteśmy w kontakcie z winiarniami z Krakowa i okolic. Zamierzamy zrealizować projekt badawczy pt. „Kontrola warunków termicznych i parametrów powietrza w piwnicach winiarskich”. Wino powinno dojrzewać w konkretnych warunkach, a my zamierzamy przyjrzeć się im bliżej,
  • Poza tym aktualnie działamy w obszarze szkoleń, organizacji konferencji i wielu innych ciekawych inicjatyw. Jesteście ciekawi naszych dalszych poczynań? Zostańcie z nami! Możecie nas znaleźć nie tylko tutaj, ale również na Instagramie (kliwent.agh) oraz na facebooku.

 

Grant Rektora 2022
grandpashabet giriş