kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

W dniu 2️⃣7️⃣ października 2023 w Laboratorium Wentylacji i Klimatyzacji Przemysłowej na Wydziale Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH w Krakowie odbyło się szkolenie z zakresu działania 🌬 i montażu 🪛🔩 systemów klimatyzacji.
Szkolenie zostało przeprowadzone przez pracowników Gree Polska.
Szkolenie rozpoczęło się od przedstawienia marki GREE, globalnego 🌏 producenta systemów klimatyzacji.
Następnie omówiony został proces doboru 👨‍🏫 systemu klimatyzacji. Omówione zostały różne rodzaje urządzeń oraz zasada ich działania.
W oparciu o budowę jednostek G-TECH przedstawione zostały najważniejsze elementy i procesy zachodzące w obiegu chłodniczym.
Wszyscy najbardziej czekali na możliwość wspólnego montażu klimatyzatora 😁. W tym celu mieliśmy już przygotowany specjalny stojak, na którym zabudowaliśmy jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną.
Zanim przystąpiono do montażu, studenci zostali się z niezbędnymi narzędziami 🧰🪛🔨 i materiałami montażowymi.
Następnie studenci aktywnie uczestniczyli w montażu urządzeń, a także uczyli się technik wykonywania kielichów.
Po przerwie omówiono znaczenie próby ciśnieniowej, próżni oraz napełnienia czynnikiem.
Na zakończenie z sukcesem 😃 uruchomiono układ klimatyzacji, omówiono funkcje urządzenia oraz podkreślono dlaczego jednostki GREE są łatwe w serwisowaniu.
Sesja pytań i odpowiedzi zakończyła szkolenie, dając uczestnikom pełną szansę na rozwianie wszystkich niepewności i wątpliwości.
Dziękujemy ❤️ Gree Polska za bardzo owocne i merytoryczne spotkanie. Pragniemy podziękować także za przekazane urządzenie, które będzie służyć studentom do celów dydaktycznych.


 

Szkolenie z Gree Polska
grandpashabet giriş