kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

Znamy już wyniki 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH.

Nasze Koło było organizatorem Sekcji IX – Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo. Dziękujemy przede wszystkim referentom, za trud włożony w pracę nad referatem oraz chęć wystąpienia i podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Bez Was to wydarzenie by się nie odbyło. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom oraz gościom.

Dziękujemy przedstawicielom Władz Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH 💚🖤❤️ za otwarcie konferencji oraz miłe słowa wstępu.
W tym roku w czasie obrad odwiedzili nas wszyscy dziekani, czyli Dziekan prof. Marek Cała oraz Prodziekani prof. Marek Borowski, prof. Zbigniew Niedbalski i prof. Radosław Pomykała. Nie zabrakło także kierownictwa Katedry Inżynierii Środowiska w osobach prof. Alicji Uliasz-Bocheńczyk, prof. Dariusza Obracaj oraz dr Małgorzaty Pawul.

Nasza Sekcja została objęta patronatem TOSHIBA HVAC / Beijer Ref Polska, za co serdecznie dziękujemy.
Od partnera wszyscy referenci otrzymali specjalne upominki. Dziękujemy jury w składzie:
  • dr hab. Justyna Swolkień, prof. uczelni – przewodnicząca Jury,
  • dr inż. Piotr Życzkowski,
  • mgr inż. Paweł Deszcz – doktorant,
  • mgr inż. Anna Warmuz – absolwentka kierunku IŚ, a aktualnie Pani Kierownik Regionu Południe – TOSHIBA HVAC w Beijer Ref Polska,
  • inż. Mateusz Gawron – przedstawiciel studentów.

Jeszcze raz składamy gratulacje zwycięzcom i bardzo dziękujemy wszystkim, za przybycie na obrady naszej Sekcji. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznej edycji Konferencji!

Zakończenie i wyniki 63. Barbórkowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH
grandpashabet giriş