kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Od kilku lat organizujemy konferencję Kliwent Event dla Studentów i Firm działających w branży HVAC. W ubiegłym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, zrezygnowaliśmy z jej organizacji. W tym roku powracamy!
 
Aby udział w konferencji był bezpieczny dla wszystkich uczestników zdecydowaliśmy, że spotkanie odbędzie się online – jako Kliwent e-Event. Konferencja odbędzie się w terminie 24-28 maja 2021.
 
Kliwent e-Event składał się będzie z części warsztatowo-szkoleniowej oraz dnia seminaryjnego, gdzie przedstawiciele Firm działających w branży HVAC oraz Studenci mogliby wygłosić swoje prelekcje. Już teraz chcielibyśmy Was zaprosić do udziału, również czynnego w Kliwent e-Event 2021. Jest to świetna okazja do poznania rynku pracy w branży HVAC, nowoczesnych technologii i urządzeń oraz do integracji Studentów różnych kierunków i Uczelni! 
 
Kolejne informacje będziemy przesyłać bliżej terminu konferencji! Znamy już pierwszych partnerów i uczestników wydarzenia – wkrótce ich poznacie.
 
Link do wydarzenia na Facebooku: LINK
 
Zapowiedź Kliwent Event
grandpashabet giriş