kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Już teraz zapraszamy na kolejną X edycję Kliwent Event.
„@Kliwent Event” jest doskonałą okazją do spotkania studentów 🙍‍♀️🙍🙍‍♂️, pracowników naukowych 👨‍🏫 i przedstawicieli firm 👩‍💼👨‍💼 związanych z wentylacją, klimatyzacją, ogrzewnictwem i ciepłownictwem. Pozwala na wymianę wiedzy i cennych doświadczeń.
X edycja wydarzenia odbędzie się w dniach ⏰ 20 – 24 maja 2024 roku.
W tym roku „Kliwent Event” będzie składał się z dwóch części ‼️. W dniach 20 – 23 maja będzie miała miejsce część szkoleniowo-warsztatowa, przeprowadzona on-line, ale także stacjonarnie na AGH. Część ta jest dedykowana innowacyjnym światowym rozwiązaniom technologicznym i projektowym z zakresu wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i ciepłownictwa. Skierowana jest do wszystkich chętnych chcących podnieść swoje kompetencje oraz pozwoli wszystkim uczestnikom na wymianę najlepszych praktyk branżowych.
Na 24 maja przewidzieliśmy dzień seminaryjny na Uczelni, gdzie przedstawiciele firm działających w branży HVAC oraz studenci mogliby wygłosić swoje prelekcje. Wszyscy uczestnicy poznają najnowocześniejsze trendy badawcze, ale również będą mogli nawiązać kontakty z przedstawicielami przemysłu branżowego.
Kolejne informacje będziemy przesyłać bliżej terminu konferencji. Znamy już pierwszych Partnerów i Uczestników wydarzenia, których już w niedługim czasie ujawnimy na naszym profilu Facebook.
Udział w X edycji Kliwent Event 2024 jest świetną okazją do poznania rynku pracy w branży HVAC oraz nowoczesnych technologii i urządzeń. Udział w wydarzeniu przyczyni się do integracji nie tylko studentów różnych kierunków i uczelni, ale również studentów z przedstawicielami przemysłu! Na wydarzenie zapraszamy też uczniów szkół średnich, którzy interesują się tą tematyką i być może z branżą HVAC chcą związać swoją przyszłość.
Działamy z duchem czasu, więc można nas znaleźć pod następującymi linkami:
– Facebook Kliwent Event: https://www.facebook.com/kliwentevent
– Strona KN Kliwent: http://www.kliwent.agh.edu.pl/
– Facebook KN Kliwent: https://www.facebook.com/kliwent
– Instagram KN Kliwent: https://www.instagram.com/kliwent.agh/
Zapowiedź X edycji Kliwent Event
grandpashabet giriş