kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet

9 czerwca przedstawiciele naszego koła wzięli udział w Wielkiej Studenckiej Majówce. Pierwszeństwo w wyjeździe mieli laureaci 59. Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego, 56. Konferencji Kół Naukowych Pionu Hutniczego oraz opiekunowie i członkowie zarządów wszystkich kół naukowych na AGH.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego Wielka Studencka Majówka odbyła się w czerwcu już śpieszymy z wyjaśnieniem. Częścią wydarzenia był rejs statkiem po Wiśle do Tyńca, co w pierwotnym terminie (24.05) byłoby niemożliwe ze względu na podniesiony poziom wody w Wiśle. Do 9 czerwca woda już trochę opadła i o godzinie 13:30 wyruszyliśmy z Przystani pod Wawelem.

Podróż umilała nam muzyka oraz konkursy, w których braliśmy czynny udział. Celem wspomnianego wcześniej rejsu było odwiedzenie Opactwa Cystersów w Tyńcu, gdzie mieliśmy również okazję wysłuchać koncertu muzyki klasycznej. Później odbył się studencki grill, po którym nastąpił powrót do Krakowa. Rejsowi powrotnemu towarzyszyła wielka wspólna zabawa, podczas której nie zabrakło tańców (również w naszym wykonaniu).

W czasie wyjazdu nie jeden raz dało się słyszeć okrzyk „Tak się bawi, tak się bawi AGH”. Bo życie studenckie polega na umiejętnym bilansowaniu nauki i zabawy. 🙂

[su_box title=”Galeria”]

[/su_box]

Wielka Studencka Majówka
Tagi:    
grandpashabet giriş