kaçak bahis siteleri betwoon cratosroyalbet giri cratosroyalbet grandpashabet
Za nami siódma edycja, konferencji Kliwent Event, która w tym roku była organizowana całkowicie w formie zdalnej, przybierając nazwę Kliwent e-Event. Była ona zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe „Kliwent”, działające już teraz na Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH.
Jej głównym celem, jak było to w poprzednich latach, było spotkanie środowiska akademickiego z przedstawicielami branży HVAC&R.
Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 24-28 maja 2021 roku za pośrednictwem platformy MS Teams.
W tegorocznej edycji swoją wirtualną obecnością zaszczyciło nas 10 firm i były to:
Alnor Systemy Wentylacji
Belimo
Daikin Airconditioning Poland
GREE oraz FREE Polska
FläktGroup Poland 
-Lindab Polska
Klima-Therm – Klimatyzacja, Wentylacja, Ogrzewanie
MERCOR S.A.
Swegon
Venture Industries
Konferencja została podzielona na dwie części: część seminaryjną oraz szkoleniową. Szkolenia odbywały się online w dniach 24-27 maja. W ciągu tych czterech dni odbyło się aż 11 szkoleń. Serdecznie dziękujemy firmom za zaangażowanie i produktywnie wspólnie spędzony czas.
Część seminaryjna konferencji odbyła się 28 maja, gdzie zaproszone firmy przedstawiały swoje osiągnięcia, projekty i nowoczesne rozwiązania techniczne, a także zapoznawały wszystkich zgromadzonych ze specyfiką branży HVAC&R.
W czasie seminarium przedstawione zostały także referaty przygotowane przez członków koła KN Kliwent. 
W ramach części seminaryjnej również odbył się konkurs wiedzy HVAC z prestiżowymi nagrodami. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzmy dalszych sukcesów w branży.
Serdecznie dziękujemy za wystąpienia firmom i referentom w części seminaryjnej wydarzenia! 
Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem studentów nie tylko naszej uczelni, nawet w wydarzeniu brali udział uczniowie szkół średnich, za co ogromnie dziękujemy.
Serdecznie dziękujemy komitetowi organizacyjnemu, opiekunom koła oraz władzom Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami AGH oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. To dzięki nim Kliwent e-Event był takim dużym sukcesem.
DO ZOBACZENIA ZA ROK!
 
Podsumowanie Kliwent E-Event
grandpashabet giriş